Rekrutacja trwa

Sprawdź nasze promocje

Uczelnia z Certyfikatem

XIV Ogólnopolska Konferencja Masażu

Ponad 130 osób - fizjoterapeutów, masażystów, lekarzy, nauczycieli masażu oraz studentów z całej Polski wzięło udział w XIV Ogólnopolskiej Konferencji Metodyczno-Naukowo-Przedmiotowej:

„Rola masażu we współczesnej medycynie i rehabilitacji pocovidowej" organizowanej przez Wyższą Szkołę Biznesu I Nauk o Zdrowiu w Łodzi.

Przez trzy dni uczestnicy konferencji wzięli udział w wykładach i warsztatach, poszerzając swoją wiedzę i umiejętności z dziedziny masażu.

Tradycyjnie już podczas inauguracji Konferencji wręczono nagrody osobom i instytucjom, które w sposób szczególny przyczyniają się do rozwoju i popularyzacji masażu w Polsce.

W tym roku Kapituła Konkursu pod Przewodnictwem Pana dr Pawła Piątkowskiego postanowiła wyróżnić:

1. dr. hab. n. med. Mirosława Sopla
  2. Firmę BTL Polska Sp. z o.o.
  3. Wielkopolskie Samorządowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Ostrowie Wielkopolskim

Konferencja odbywała się pod Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Łodzi Pani Hanny Zdanowskiej,  Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii oraz Polskiego Stowarzyszenia Specjalistów Fizjoterapii.

Wydarzeniu towarzyszył salon produktów i narzędzi do nauczania i wykonywania masażu, podczas którego prezentowały się firmy: Habys, Lurgus, Tromed oraz firma ubezpieczeniowa Modern Insurance.