Przedłużamy rekrutację do 31 października!

Sprawdź nasze promocje

XI Konferencja masażu rozpoczęta

Ponad 200 osób – masażyści, fizjoterapeuci, nauczyciele masażu, uczniowie i studenci, bierze udział w XI Ogólnopolskiej Konferencji „Współczesny masaż w fizjoterapii, kosmetologii i medycynie estetycznej” organizowanej przez Wyższą Szkołę Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi. Podczas uroczystej inauguracji w siedzibie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej wręczono statuetki „Zasłużony dla masażu w Polsce”, które w tym roku przyznano: Thomasowi Myersowi, mgr Sebastianowi Białemu, firmom Habys oraz Lurgus. Oficjalne otwarcie konferencji swoją obecnością zaszczycili znamienici goście: Pan Mieczysław Nowicki, były minister sportu a obecnie Prezes Towarzystwa Olimpijczyków Polskich, prof. Włodzimierz Ziółkowski, dziekan Wydziału  Pedagogiki i Promocji Zdrowia Wyższej Szkoły Informatyki i Umiejętności, Pan Marek Kilijański Prezes Zarządu Główny Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii oraz Pan Marcin Szczepanik Prezes Łódzkiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii. Uczestnicy konferencji z dużym zainteresowaniem wysłuchali wykładu inaugurującego obrady, który wygłosił dr Piotr Pustelnik – znany himalaista, podróżnik i alpinista.

Konferencji towarzyszy salon profesjonalnych produktów i narzędzi do masażu oraz produktów medycznych. W gronie wystawców znalazły się firma Habys, BTL, Lurgus, Stada, NCN Kolagen, Guna Polska, Merz, wydawnictwa LNE oraz Edra Urban.

Wykłady i prelekcję będę trwały do soboty (22 kwietnia 2017 r.)