Wyróżnienie dla WSBiNoZ

Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu otrzymała prestiżowe wyróżnienie Partner Roku 2023 przyznane przez Polska Press Oddział w Łodzi!

Statuetkę podczas uroczystej Gali Menedżer Roku 2023 odebrali: prof. WSBiNoZ dr Leszek Kuras, Rektor, oraz Aleksandra Mysiakowska, Wicekanclerz ds. relacji zewnętrznych.

Wydarzenie zostało zorganizowane w Centrum Promocji Mody ASP i zgromadziło wielu znakomitych Gości, wśród których znaleźli się: Pani Wojewoda Dorota Ryl, Wicemarszałek Województwa Łódzkiego Piotr Wojtysiak, Izabela Witaszek, dyrektor loży łódzkiej BCC, Robert Glinkowski, Prezes Polska Press Odział w Łodzi, Kamila Łuczyńska, dyrektor sprzedaży Polska Press Odział w Łodzi, Marek Sekieta Prezes Klastra LODZIstics, Prezesi i Dyrektorzy firm.

Podczas tego wydarzenia poznaliśmy Laureatów 16. edycji konkursu Menedżer Roku Regionu Łódzkiego, organizowanego przez Dziennik Łódzki oraz Business Center Club Łódź. Nagrody przyznano w trzech kategoriach: Mikro i mała firma, Średnie przedsiębiorstwo oraz Duża firma oraz nowej kategorii: Menedżer Logistyki Regionu Łódzkiego.

Laureaci:

• Mikro i mała firma: Dominika Sztoch - wiceprezes firmy KUBOTA S.A.
  • Średnia firma: Magdalena Piestrzyńska-Książek - Prezes zarządu Majami Sp. z o.o.
  • Duża firma: Łukasz Srogosz - Dyrektor Zakładu CORNING Optical Communication Polska Sp. z o.o
  • Menedżer Logistyki Regionu Łódzkiego: Marcin Chmielewski - Dyrektor ds. Wdrożeń i Rozwoju Technologii Magazynowych Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.

Serdecznie dziękujemy za to wyjątkowe wyróżnienie, gratulujemy wszystkim Laureatom oraz serdecznie zapraszamy do współpracy z naszą Uczelnią!

Fot. Grzegorz Gałasiński/Krzysztof Szymczak

Cała relacja na stronie: