Rekrutacja trwa

Sprawdź nasze promocje

Uczelnia z Certyfikatem

Współpraca z Fundacją Aktywizacja

Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi rozpoczyna współpracę z Fundacją Aktywizacja z Odziałem w Łodzi .

Stosowne porozumienie w tej sprawie podpisali: Rektor Uczelni prof. WSBiNoZ dr Leszek Kuras oraz Pani Marta Pugowska - Kosel Dyrektor Fundacji Aktywizacja Oddział w Łodzi.

Fundacja wspiera osoby z niepełnosprawnościami w poszukiwaniu i podjęciu zatrudnienia oraz utrzymaniu się na rynku pracy. Kompleksowo szkolą, doradzają, motywują do odważnego wchodzenia na rynek pracy. Celem współpracy jest zachęcenie studentów z niepełnosprawnościami do skorzystania ze świadczonych przez Fundację Aktywizacja usług  i wielowymiarowego wsparcia oraz podjęcie działań wraz z Biurem karier w WSBiNoZ w Łodzi.

Dzięki szerokiej sieci współpracy z biznesem i sektorem publicznym Fundacja Aktywizacja zapewnia osobom z niepełnosprawnościami oferty pracy, staże i praktyki o różnorodnym profilu oraz w różnych branżach. Jesteśmy przekonani, że zainicjowana współpraca przyniesie wiele korzyści obu stronom podpisanego Porozumienia.