Współpraca z Akademią Polskiego

Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu podjęła współpracę z Akademią Polskiego. Stosowne porozumienie podpisali JM Rektor prof. WSBiNoZ dr Leszek Kuras oraz Pani Dominika Lewandowska, Dyrektor Szkoły.

Szkoła językowa Akademia Polskiego założona przez Panią Dominikę specjalizuje się w organizacji kursów języka polskiego głównie dla obywateli z Ukrainy, Białorusi, czy Gruzji. Szkoła przygotowuje do zdania egzaminu na Kartę Polaka, Kartę Rezydenta, Kartę Stałego Pobytu, obywatelstwo. Pomaga także w tworzeniu CV i przygotowaniu do rozmowy kwalifikacyjnej.

Współpraca z naszą Uczelnią otwiera nowe możliwości i perspektywy:

• uczniowie Akademii będą objęci kompleksową pomocą przy procesie rekrutacji na studia
  • w Akademii Polskiego powstaną kursy językowe dla studentów
  • uczniowie będą mieli możliwość uczestnictwa w szkoleniach organizowanych przez WSBiNoZ

Cieszymy się na tę współpracę i jesteśmy przekonani, że porozumienie przyniesie wiele owoców i przyczyni się do podnoszenia jakości edukacji!