Rekrutacja trwa

Sprawdź nasze promocje

Uczelnia z Certyfikatem

WSBiNoZ Partnerem Akcji "Na rolkach po zdrowie"

8 marca 2020 r. w Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi, odbyło się wydarzenie towarzyszące największej i najdłuższej akcji zdrowotno-sportowej w Polsce „Na rolkach po zdrowie”. Głównym bohaterem eventu jest Pan Adam Gołąb, który bijąc rekord Guinnessa przemierza Polskę na rolkach. Jego podróż będzie trwała 118 dni, a Pan Adam pokona aż 9000 km. Celem jego podróży są zbiórka środków finansowych dla podopiecznych Fundacji „Zdrowie na Okrągło”, promocja zdrowia poprzez picie, zdrowe odżywianie oraz ruch.

Spotkanie w Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu było jednym z jego przystanków na trasie Pana Adama. Spotkaniu towarzyszyły wykłady poprowadzone przez Pana Marcina Banachowskiego oraz Panią Olę Parol.

Dodatkowo Uczestnicy spotkania mieli okazję przejść bezpłatne badanie składu ciała i uzyskać informacje o stanie nawodnienia organizmu na poziomie wewnątrz i zewnątrz komórkowym, poziom tkanki tłuszczowej jak i wiele innych.