Rekrutacja trwa

Sprawdź nasze promocje

Uczelnia z Certyfikatem

Umów się na spotkanie rekrutacyjne

Drodzy Kandydaci! Rekrutacja trwa, a chętnych do studiowania w Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu jest coraz więcej. Jeśli chcecie mieć zagwarantowane miejsce, nie zwlekajcie z decyzją!

Już dziś możecie samodzielnie umówić się na spotkanie organizacyjne w celu podpisania umowy. Co trzeba zrobić? Kliknij w poniższy link i wybierz dogodny dla siebie termin spotkania!

Rezerwuj termin spotkania

Na spotkanie rekrutacyjne przygotuj:

Wymagane dokumenty na studia I stopnia:

• oryginał/odpis świadectwa dojrzałości
  • oryginał/odpis świadectwa ukończenia szkoły średniej
  • kolorowe zdjęcie w formacie JPG o wymiarach 20mmx25mm, w rozdzielczości co najmniej 300 dpi na nośniku danych
  • dowód osobisty do wglądu
  • aktualne orzeczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do studiowania wystawione przez lekarza medycyny pracy (dotyczy kierunków: dietetyka, kosmetologia, skierowanie na badania odbierzesz w Biurze Rekrutacji)

Wymagane dokumenty studia II stopnia:

• oryginał/odpis dyplomu ukończenia studiów wyższych
  • suplement do dyplomu
  • dowód osobisty do wglądu