Rekrutacja trwa

Sprawdź nasze promocje

Uczelnia z Certyfikatem

Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego

Z okazji obchodzonego 10 października Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego, Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu została Partnerem wyjątkowego wydawnictwa, które przygotowali specjaliści z Sieci Klinik Psychologiczno-Psychiatrycznych - Psychomedic.pl

Znajomość podstawowych zasad pomagania i motywowania do skorzystania z profesjonalnej pomocy ratuje życie i zdrowie. Z tą myślą stworzono bezpłatny e-book "Skuteczna pomoc w kryzysie psychicznym".

Można go bezpłatnie pobrać ze strony:

Co znajduje się w e-booku?

To kompleksowy poradnik stworzony we współpracy z lekarzem psychiatrą, z którego można dowiedzieć się:

• jakie są podstawy pierwszej pomocy przedpsychologicznej dla osób w kryzysie
  • jak przekonać bliską osobę w kryzysie, by sięgnęła po pomoc specjalisty
  • gdzie można otrzymać szybką i bezpłatną pomoc, będąc w kryzysie psychicznym
  •  ... i wiele więcej!

Do pobrania poradnika zachęcamy nie tylko bliskich osób w kryzysie, ale i specjalistów - psychologów, psychoterapeutów, psychiatrów i lekarzy innych specjalności. Możesz wysłać naszego e-booka znajomemu specjaliście, wydrukować go i wręczyć Pacjentowi lub zostawić w poczekalni swojego gabinetu. Możemy szerzyć wiedzę psychologiczną razem.