Rekrutacja trwa

Sprawdź nasze promocje

Uczelnia z Certyfikatem

Okręgowy Inspektorat Pracy w Łodzi nawiązał współpracę z WSBiNoZ

Do grona naszych Partnerów dołączył dzisiaj Okręgowy Inspektorat Pracy w Łodzi. Celem zainicjowanej współpracy będzie przede wszystkim podejmowanie wspólnych inicjatyw edukacyjnych oraz informacyjnych, w tym organizowanie wspólnych spotkań, szkoleń i konferencji dla studentów oraz instytucji i przedsiębiorstw.

Podpisane Porozumienie jest szczególnie cenne dla studentów kierunku Prawo i kierunku Kryminologia, gdyż dzięki podpisanej umowie, studenci tych kierunków będą mogli odbywać w Inspektoracie swoje zawodowe praktyki studenckie. Ponadto przedstawiciele Inspektoratu będą zapraszani na Uczelnię w celu przedstawienia najnowszych trendów oraz zmian, które zachodzą na rynku pracy, w szczególności w zakresie prawa pracy.

W trakcie dzisiejszego spotkania Okręgowy Inspektorat Pracy był reprezentowany przez Pana Marcina Grzelaka – p.o. Okręgowego Inspektora Pracy w Łodzi, WSBiNoZ reprezentowali natomiast dr Leszek Kuras – Rektor uczelni oraz Bartosz Rzętkiewicz – Wicekanclerz ds. Rozwoju oraz Dyrektor Instytutu Prawa i Kryminologii.