Rekrutacja trwa

Uczelnia z Certyfikatem

Inauguracja Roku Akademickiego 2023/2024

JM Rektor i Senat Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi
mają zaszczyt zaprosić na uroczystą

INAUGURACJĘ ROKU AKADEMICKIEGO 2023/2024

która odbędzie się 27 września o godzinie 12:00 w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej przy ul. Tymienieckiego 22G

PROGRAM UROCZYSTOŚCI:

Otwarcie uroczystości
Wystąpienie zaproszonych gości
Wręczenie nagród i listów gratulacyjnych
Immatrykulacja
Wykład inauguracyjny Generała Romana Polko: "Jak zwyciężać skutecznie".

Generał Roman Polko - komandos, dwukrotny dowódca elitarnej jednostki GROM, doktor zarządzania. Kierował zagranicznymi misjami wojennymi i stabilizacyjnymi: w byłej Jugosławii i Kosowie, w Iraku brał udział w działaniach wojennych, które doprowadziły do upadku reżimu Saddama Husajna. W czasie jego dowództwa GROM brał udział w misji stabilizacyjnej w Kosowie/Macedonii, Afganistanie, w II wojnie w Zatoce Perskiej oraz w Iraku. Doradzał Prezydentowi Miasta Stołecznego Warszawy oraz Ministrowi Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawach zwalczania terroryzmu i bezpieczeństwa. Był zastępcą Szefa Biura Bezpieczeństwa Narodowego.

Ukończył Wyższą Szkołę Wojsk Zmechanizowanych we Wrocławiu, studia operacyjne i strategiczne w Akademii Obrony Narodowej oraz w USA (Defense Management) i kursy specjalistyczne w USA: Ranger, Airborne i Pathfinder.

*Uprzejmie prosimy o niefotografowanie oraz niefilmowanie uroczystości.