III Festiwal Trychologiczny

Ponad 50 osób wzięło udział w III Festiwalu Trychologicznym, zorganizowanym przez Instytut Kosmetologii oraz Koło Naukowe Młodych Kosmetologów Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu.

Kilkugodzinne obrady otworzyła Wicekanclerz WSBiNoZ Aleksandra Mysiakowska oraz Dyrektor Instytutu Kosmetologii prof. WSBiNoZ dr Katarzyna Malinowska.

Wśród prezentowanych tematów znalazły się wykłady dotyczące problemów skóry głowy i włosów, właściwej pielęgnacji, profilaktyki, właściwej diety w terapii trychologicznej, fitoterapii w trychologii, o których opowiadali specjaliści, doświadczeni trycholodzy, biolodzy, lekarze oraz kosmetolodzy.

Festiwalowi towarzyszyła akcja bezpłatnych badań skóry głowy i włosów, które przeprowadzały studentki kierunku KOSMETOLOGIA - ścieżka kształcenia TRYCHOLOGIA, pod okiem doświadczonych wykładowców.

Uczestnicy Festiwalu mieli także okazję poznać produkty Partnerów i Sponsorów Konferencji - firmy Monat oraz Tahe.

Dziękujemy serdecznie wszystkim Uczestnikom, Prelegentom, Gościom, Partnerom i Sponsorom.

Monat Polska
Velvet Clinic