Przedłużamy rekrutację do 31 października!

Sprawdź nasze promocje

Beauty by touch

Beauty by Touch Congress – rozwijaj swoje umiejętności z najlepszymi!

Jesteś specjalistą terapii manualnych? A może interesujesz się fizjoterapią, kosmetologią lub holistycznym podejściem do zdrowia? Już 10 listopada 2024 w EC1 w Łodzi odbędzie się druga edycja Beauty by Touch Congress – wydarzenia, którego nie możesz przegapić!

Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi kolejny raz została PARTNEREM tego prestiżowego wydarzenia! Ponadto w siedzibie naszej Uczelni gościć będziemy światowej sławy masażystę, specjalistę masażu KOBIDO i legendę tej sztuki – JOSEPA LUPIONA, który od 20 lat doskonali swoją technikę.

Prezentacja japońskiego masażu twarzy odbędzie się podczas Kongresu, a następnie mistrz podzieli się tajnikami swojej pracy i poprowadzi 4-dniowy kurs KOBIDO!

Beauty by Touch Congress – to jedno z najważniejszych wydarzeń dla specjalistów terapii manualnych w Polsce. To niezwykła okazja, aby zgłębić najnowsze techniki, poznać wybitnych ekspertów i poszerzyć swoją wiedzę w tej dynamicznie rozwijającej się dziedzinie.

Na kongresie wystąpią najlepsi w swojej branży, m.in.:

• Josep Lupion – mistrz masażu Kobido, który poprowadzi zarówno pokaz, jak i intensywny 4-dniowy kurs,
  • Igor Sołowiow – neurolog i specjalista medycyny wschodniej,
  • Katarzyna Złotkowska – instruktorka Yin Jogi i jogi twarzy,
  • Adam Kowalewski – psycholog, instruktor metody Wima Hofa,
  • Emilia Pobiedzińska – aktywistka i edukatorka menopauzalna,
  • Katarzyna Złotkowska – instruktorka Yin Jogi, osteo jogi i jogi twarzy.
Kup bilet w najlepszej cenie -20% do końca października i bądź częścią tego wyjątkowego wydarzenia!

Szczegóły na www.beautybytouch.pl