Rekrutacja trwa

Sprawdź nasze promocje

Uczelnia z Certyfikatem

Akcja "Podusia na gwiazdkę"

Święta Boże Narodzenia to czas prezentów, ale również dobrych uczynków, magii, wdzięczności, serdeczności oraz radości i miłości. Dlatego już po raz trzeci Studenci, Wykładowcy i Przyjaciele uczelni biorą udział w akcji charytatywnej "Malowane poduszki na gwiazdkę".

Za pędzle i farby chwycili studenci oraz pracownicy WSBiNoZ, a także uczniowie Zespołu Szkół Politechnicznych w Łodzi, którzy namalowali na poduszkach kolorowe choinki, skrzaty, dzwoneczki i gwiazdki.

W tym roku ręcznie malowane podusie będą przygotowane dla Seniorów, a tematem przewodnim są Święta Bożego Narodzenia. Tuż przed świętami poduszki będą wręczone Seniorom ze Środowiskowego Domu Samopomocy typu C - Drzewo Życia.

Akcja "Malowane podusie na święta" organizowana jest przez Instytut Nauk Społecznych z inicjatywy Dyrektora Instytutu  mgr Agnieszki Stasiak.

Dziękujemy!