70-lecie XVIII LO

14 czerwca odbyły się uroczystości z okazji 70-lecia XVIII Liceum Ogólnokształcącego im. J. Śniadeckiego w Łodzi, liceum, nad którym nasza Uczelnia ma zaszczyt obejmować PATRONAT.

Uroczyste obchody rozpoczęły się od pokazu musztry na boisku szkolnym w wykonaniu uczniów szkoły oraz odśpiewania hymnu państwowego. Najważniejszą częścią obchodów jubileuszu była uroczysta Akademia z udziałem zacnych Gości, Nauczycieli, Uczniów, Rodziców, Absolwentów oraz Przyjaciół szkoły.

W imieniu Rektora Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi życzenia i gratulacje przekazała na ręce Pani Dyrektor Moniki Antosiak, Wicekanclerz ds. relacji zewnętrznych Pani Aleksandra Mysiakowska. Miłym akcentem było wyróżnienie naszej Uczelni tytułem i dyplomem "Przyjaciela XVIII LO".

Z okazji Jubileuszu można było także obejrzeć ciekawą wystawę - Wielcy Łodzianie oraz wpisać się do Księgi Pamiątkowej.

Życzymy całej społeczności "18stki" dalszych wspaniałych lat pielęgnowania cennych wartości, rozwoju i sukcesów!